یه‌ك شه‌ممه‌ 22 ته‌مموز 2018
ماڵەوە / فارسی / برخورد تحقیر آمیز با فرزندان میرحسین موسوی

برخورد تحقیر آمیز با فرزندان میرحسین موسوی

دو دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد که برای روز عید به ایشان اجازه ملاقات با پدر و مادرشان داده شده بود هنگام مراجعت با برخورد تحقیر آمیز و هتک حرمت مامورین مواجه شدند.

 بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز چهارشنبه ۱ آبان ماه به دو دختر میرحسین موسوی اطلاع می‌دهند که به مناسبت عید غدیر (از اعیاد مسلمانان شیعه) اجازه دارند نهار را با پدر و مادر خود صرف کنند.

 یکی از دختران میرحسین موسوی طی نامه‌ای اعلان کرد که پس از دو ساعت و نیم ملاقات و هنگام مراجعت، ایشان را به یکی از خانه‌های امن وزارت اطلاعات در همسایگی منزل پدر و مادرش برده و از ایشان خواسته‌اند که بصورت کامل برهنه شوند.

 وی طی این نامه تصریح کرده که وقتی با این خواسته مسئولین مخالفت کرده به صورت‌ هردو دختر میرحسین سیلی زده شد و دست ایشان از سوی نگهبان گاز گرفته شده است.

 گفتنی است، میرحسین موسوی و همسرش زهرا رهنورد دو تن از رهبران جنبش‌های اعتراضی پس از انتخابات ۱۳۸۸ هستند که اکنون نزدیک به هزار روز را بدون حکم دادگاه در منزل خود در حصر به سر می‌برند و اجازه ملاقات منظم با بستگان خود را نیز ندارند.

بابەتی هاوپۆل

رهبرانی کە بذر انسان دوستی کاشتند ! / رشاد – مصطفی سلطانی

وصیت نامەی تاریخی اسکندر مقدونی* : اسکندر مقدونی پیش از مرگ و زمانیکە بە لحظات …