چوار شه‌ممه‌ 1 كانونی یه‌كه‌م 2021
ماڵەوە / فارسی / كشته شدن فرمانده پیشین “گروه ضربت” شهر کامیاران

كشته شدن فرمانده پیشین “گروه ضربت” شهر کامیاران

یکی از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران و مسئول “گروه ضربت” شهر کامیاران در یکی از روستاهای این شهر کشته شد.

خبر رسیده به “زاگرُس پُست” حاکی از آن است، عصر دیروز سه شنبه 25 فروردین ماه یکی از فرماندهان سرشناس سپاه پاسداران و مسئول “گروه ضربت” این شهر به نام “جعفر شیدایی” 50 ساله و فرزند میرآغا، از طرف نیروهای جمهوری اسلامی مورد هدف قرار گرفته و کشته شده است.

این فرمانده پیشین “گروه ضربت” شهر کامیان، اهل روستای آسنگران بوده و در نزدکی روستای “خانه با” به دلیل درگیری با خود نیروهای حکومتی کشته شده است.

وی مدت بیش از 10 سال پیش مسئول “گروه ضربت” کامیاران بوده و پس از آن هم خودش و هم برادرش از این گروه اخراج می شوند، اما همچنان به باجگیری و غارت مردم منطقه ادامه می دهد.

“جعفر شیدایی” سال گذشته به دلیل آدم ربایی، از حکومت یاغی شده بود و در این اواخر نیز در حین باجگیری و آتش زندن وسائل داخل یک ماسه شویی از طرف نیروهای حکومتی مورد تعقیب و گریز قرار گرفته بود و در نهایت عصر روز گذشته به دلیل درگیری با این نیروها و تمام شدن گلوله های اسلحه اش، مورد برخورد مستقیم گلوله قرار گرفته و از پای در آمد.

این عضو سپاه پاسداران مدام مشغول مشکل آفرینی برای مردم منطقه بود و با نیروهای پیشمرگه کُردستان نیز چند بار دچار درگیری شده بود و به دلیل خوش خدمتی به حکومت مورد پشتیبانی فرآوانی قرار گرفته بود تا اینکه طی سالیان اخیر اخراج شد، اما همچنان به کار باجگیری و غارت اموال ساکنان منطقه ادامه می داد.

بابەتی هاوپۆل

آزادی کارو کریمی تودیع قرار وثیقه در ارومیه

کارو کریمی شهروند بازداشتی اهل سنندج با تودیع قرار وثیقه از یکی از بازداشتگاههای امنیتی …

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە . خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.