چوار شه‌ممه‌ 22 ئاب 2018
ماڵەوە / فارسی / اعتراض و درگیری شهروندان کرمانشاهی با نیروهای انتظامی

اعتراض و درگیری شهروندان کرمانشاهی با نیروهای انتظامی

در راستای کشف و مصادره وسائل مرتبط با ماهواره شهروندان نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی در شهر کرمانشاه اقدام به جمع آوری ماهواره کرده و این مسئله با انعکاس خشم و اعتراض شهروندان روبرو گشته است.

بنا به گزارش رسیده به “زاگرس پست” نیروهای انتظامی روز پنجشنبه 11 دیماه در محله های مصطوفی و میدان آزادی شهر کرمانشاه که از پرجمعیت ترین محله های این شهر محسوب می شود, اقدام به جمع آوری دیش و رسیور ماهواره کرده و برای این کار نیز از جرثقیل استفاده کرده اند و باعث خشم و عصبانیت شهروندان شده اند.

گفته می شود: زمانی که نیروهای انتظامی از طریق جرثقیل اقدام به بالا رفتن از دیوار و پشت بام و منزل شهروندان کرمانشاهی شده اند و در تلاش برای جمع آوری ماهواره بوده اند, با خشم و اعتراض و سنگ پراکنی شهروندان روبرو شده اند و مردم با این عکس العمل در پی فراری دادن این روها برآمده اند.

شایان ذکر است: هر سال و در راستای طرح جمع آوری ماهواره از طرف نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی, منزل و حریم خصوصی شهروندان ایرانی و علل خصوص مردم کردستان مورد تعرض قرای می گیرد و این کار نیروهای جمهوری اسلامی در اکثر اوقات با اعتراض و خشم شهروندان روبرو می شود.

بابەتی هاوپۆل

اسحاق جهابگیری:فساد مسولان بالای کشوری در ایران

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری ایران روز شنبه ٢٧ مرداد گفت، که فساد در ایران …