سێ شه‌ممه‌ 3 تشرینی یه‌كه‌م 2023

دكانداران شريعت (طريقت) / به قلم احسان فتاحي

درابتدا هدف از نوشتن اين مقاله اين مي باشد : از ديدگاه مسلمانان دين اسلام  توسط پيامبر تكميل شده وبعد از دو قرن از اسلام كه گذشت شخصيت هايي ديگري وارد عرصه ميدان شدند اما هرچي كه زمان روبه جلو رفته حكام هايي جهت ابقاي خود اسلام را بازيچه خود در امور حكومتي ميدانستند با وجودآمدن دوران صفويي اين خرافات به وجود آمد وصفويي ها باشيعه كردن ايراني ها ودامن زدن به خرافات ودور كردن مردم از اصل اسلام  وبخصوص در دوران حكومت خميني كه امروزه نتايج اين خرافات مصيبت آور را مي بينيم روبه روشدند. همگي آخوندها و اسلام شناسان و تاريخ نگاران مي دانند كه ايران توسط اعراب مسلمان شدند وسني بودند واين  افكار مذهبي وشيعه گري يك سياست حزبي بود نه ديني اما بعدها وارد دين شد وگروه ها ومذاهب هاي مختلفي براساس ميل ودستورات خودت بصورت رقابتي پديد آمدند.

 

در حقیقت اين دستورات خرافاتي  مانند یک کفش تنگ و ناجور است که با هیچ پایی سازگار نیست و پوشیدن آن موجب تاول زدن، میخچه، و آسیب پا می شود. دکانداران دین همواره تلاش کرده اند تا این کفش بد ساخت و نامتناسب را به زور هم که شده، پای همگان کنند و اطمینان یابند صدایی از آنان شنیده نشود. این دکانداران دین (آخوندها)، چند سده است در ایران جای خوش کرده، و به گفته ای کنگر خورده لنگر انداخته اند. آنان در هر زمان از سادگی و ناآگاهی ملت کفش پوش اسلامی بهره برداری نموده، و جل و پلاس خود را بر گرده و پشت ملت گوسفند نشان پهن نمودند.

کشورما تنها کشوری است در جهان که بیشترین جمعیت آن در خرافات مذهب شیعه وصوفي هاي سني فرو رفته اند، و گروهی آخوند شعبده باز، با مغز و خرد آنان بازی می کنند. از دوران صفويي تا به دوران ملايان ولايت فقيه دوران خميني وخامنه ايي كنوني  اين دكانداران در حال شعبده بازي مي باشند.اكنون   ٤٠سال است كه  سرزمین ما زیر سلطه و حکومت شیادانی بنام آخوند قرار گرفته، آنان با بهره برداری از ثروت و سرمایه های مردمی، و همه رسانه ها در سرتاسر کشور، و سخنرانی های مسموم کننده و زهر آگین هزاران آخوند فاسد ضد انسان، هم میهنان ساده و ناآگاه ما در قعر خرافات و جهالت های ساخته و پرداخته آخوند غرق و غوطه ور شدند. تا زمانی که ما نتوانیم فرهنگ به فساد کشیده شده، و افکارشیطانی پرورش یافته در مغز هم میهنان خود تغییری بدهیم، کشورمان روز به روز به پس گرایی رفته، و دوران وحشیگری، کشت کشتار، تجاوز و غارتگری یورش تازیان بار دیگر تکرار می شود. بنابراین، هم میهنان ما به یک خانه تکانی مغزی نیاز دارند تا بفهمند مذهب شیعه وصوفيان خرافه گر از شاخه سني ها یعنی چه؟، از کجا پیداشده؟، تفاوت آن با ادیان دیگر چیست؟، و چند در صدی از مردم جهان دچار و در طلسم این مذهب کشتارگر، و سوداگران غارتگر آن گرفتار شده اند؟.
 

آخوند‌ها که پیش از انقلاب، برای چهار تا یه تومانی از صبح تا غروب آفتاب درقبرستان‌ها ولو بودند و برای خواندن قرآن بر سر قبر مؤمنان به هزار و یک دروغ و دغل متوسل می‌شدند، امروز کارشان به جایی‌ رسیده که کمتر از لیموزین‌های ضد گلوله با راننده مخصوص، سوار نمیشوند، کوچکتر از کاخ شاه  خانه اختیار نمیکنند و آنچنان دستشان به جان و مال و ناموس مردم دراز است که تاریخ چند هزار ساله ایران چنین تهاجم و چپاولی را به یاد ندارد. به همین مناسبت آخوند دو زاری که با ثروت‌های مردم و بیت المال به مفت خوری اشرافی خود مشغول است دیگر حتی حال نوحه و روضه خوانی برای امام حسین را نیز ندارد و این کار را به ملیجک‌ها و اراذل و اوباش خود، که هنری بجز مدیحه سرایی و مجیز گویی آخوند و قهرمانان داستان‌های احمقانه اش ندارند، سپرده است.

 

این اراذل و اوباش که تنها برای گریاندن مردم ساده دل‌ به کار گرفته شده‌اند، آنچنان فاسدند که با وجود تلاش بیش از حد وزارت اطلاعات آخوندی وابسته به انگلیس که همه توانش را خرج می‌کند تا حتی گوشه‌ای از دامان آلوده این دستگاه شیطانی و فاسد بیرون نیفتاد، با این حال درجه و غلظت فساد آخوند و نوکران و مداحان مفسد و جنایت کار آنچنان زیاد و غلیظ است که گاهی‌ از کنترل خارج شده و خبری اینجا و آنجا، از فساد آنان به گوش مردم می‌رسد.

 

اختراعات آخوندها : صيغه موقت ،خمس ،امامزاده درست كردن ،قبرستان آباد كردن،جعل احاديث .وبسياري ديگر كه قابل شمارش نيستند مي توان اشاره كرد..  

داستان کربلا آبشخوری برای سودجویی آخوند

داستان عاشورا که دعوای دو قبیله عرب بر سر بدست آوردن قدرت است، سالهاست که دست آویز حکومت های اسلامی شیعه برای تبلیغ امامان و فرقه شیعه گری شده است. ملاها و مداحان حکومتی، سهم به سزایی در ترویج خرافات و کمرنگ کردن چهره حقایق تاریخی و مذهبی داشته و دارند. بسیاری از مردم عوام که از سواد کافی برخوردار نیستند، ملا ها، مداحان و روضه خوانان را انسان های بسیار مؤمن، خوب و قابل اعتماد تصور می کنند!.

جالب اينجاست كه خود حسين به خواهرش زينب مي گويد من كشته شدم.سياه نپوش ،وا ويلا سرنده ،

خامنه اي براي خيمه هاي ١٤قرن پيش حسين گريه مي كند اما براي سوختن ٣٨ دانش آموزشين آبادي يك تسليت نگفت به آنها

سهم کودکان سرزمین من از یک بخاری برقی در کلاس هایشان موشک فجر شد و نصیب حماس و حزب الله شد.واقعا زبان قاصر است از دورویی این جماعت, از بی شرفی این نظام مدعی رحمانیت, از بی وجدانی مداحانی که دکان باز کردند و هر سال در سر میزنند و ناله میکنند که ای وای خیمه های حسین را سوزاندن و  گلوی علی اصغرش را شکافتند اما دریغ از یک اه برای کودکانی که در شین اباد زنده در اتش سوختند. برای گلوی پاره علی اصغر در 1400 سال پیش میگریند اما کودکان سرزمین من یا باید در سرما در کلاس های درس خود بلرزند یا انکه طعمه اتش شوند. میلیارد ها هزینه ساخت ضریح حسین میکنند اما یک بخاری برقی را از کودکان دبستان شین اباد دریغ میکنند. برای ام البنین هر سال روضه میگرند اما به مادران کودکان اتش گرفته حتی یک تسلیتي نگفتند.
 

 

در این فایل سخنان زیادی گفته میشود و نشان میدهد که خود مداحان هیچ چیزرا قبول ندارند و فقط دکان برای جیب مردم بدبخت باز کرده اند. در این فایل سخنان زشت و فحاشی هایی صورت میگیرد ولی بخاطر نشان دادن چهره این دسته توصیه میشود این فایل را در میان همه جامعه پخش کنید تا مردم ایران بهتر چهره این خائنین را بشاسند.
 

https://m.youtube.com/watch?v=Q67W9kVblKQ&feature=youtu.be
 

مهم نيست نواري كه  پخش شده و مي گويند كه متعلق به محفل خصوصي مداحان اهل بيت است و در آن جوكهاي مبتذل و حرفهاي ركيك گفته مي شود، مستند و واقعي هست يا خير؟ [كه البته واقعي است] اما مهم اين است كه كاراكتر و شخصيت مداحان چيزي بهتر از اين نيست. آخوندهاي منبري و مداحاني كه گرداننده هستند، آيا در محفل خصوصي شان كتابهاي فلسفي و ديني مي خوانند؟ و مثلا” درباره نظريات ملاصدرا و ابوعلي سينا و پوپر با همديگر مباحثه مي كنند؟ طبيعي است كه قد و اندازه اين مداحان، متناسب با قد و بالاي همان رهبر فرزانه اي(!) است كه رشته علوم انساني را از دانشگاهها تعطيل كرده و بودجه هاي نجومي را به مداحان سپرد تا از ملت «اشك» بگيرند و وعده بهشت و حوري بلوري به آنها بدهند! معلوم است كه در محفل خصوصي مداحان، انديشه اي بلند تر از امور پايين تنه و بلورجات وجود ندارد تا درباره اش بگويند و بخندند! به هر روي مداحان «تابلوي» رهبر و نظام هستند و مسئوليت گفتار و رفتارشان با رهبر فرزانه است و بس!
 

مداحان اراذل و اوباش مذهبی هستند

مداحان اراذل و اوباش رسمی حکومت اسلامی هستند. حضور مداحان در سرکوب، قتل ها و دستگیری های خیابانی پس از تقلب انتخاباتی احمدی نژاد کاملا مشهود بود. بیشتر مداحان حکومتی عهده دار گروهی از اراذل و اوباش حکومتی هستند. مداحان شعبان بی مخ های جمهوری اسلامی هستند که نوچه های زیادی دارند. نوچه های مداحان در عزاداری مذهبی، عزادار نام می گیرند، و در اعتراضات خیابانی مردم، به لباس شخصی های وحشی معروفند

کسانی که شلاق و شکنجه و سنگسار می کنند، سایکوپات یا سوسیوپات هستند. عزاداران هر ساله به جهل و فقر فرهنگی یا آزارخواهی جنسی مبتلا هستند، و روحانیون و مداحان خرافات مذهبی را ترویج می دهند، که حتی خود به حقیقت نداشتن آن آگاه هستند.

باورهای دینی در جهان

 از  ۷/۱۰۱  ميليارد جمعیت سراسر گیتی، نزدیک به ۱/۶۲۰ ميليارد یعنی کمتر از ۲۳٪ آن را مسلمانان تشکیل می دهند، شمار شیعیان جهان حدود ۱۵۴ـ۲۰۰میلیون یعنی در برابر هر ۱۰-۱۵ فرد اهل تسنن، یک شیعه وجود دارد.  . از این آمار به خوبی پیداست که شمارکل شیعیان در برابر جمعیت جهان تقریباً صفر است و عددی نیست که به شمار آید.

حال، پرسش اینجاست که جمع شیعیان  که در برابر جمعیت جهان چندان به شمار نمی آید، چه ادعایی می تواند داشته باشد؟. چگونه می توان گفت که ۱۵۴ میلیون شیعه جهان درست فکر می کنند، و ۶۵۰۰ میلیون با باورهای متفاوت و دور از شیعه گری در گمراهی به سر برده، و به جهنم می روند، در حالی که این ۱۵۴ میلیون شیعه راه درستی رفته، اشتباه نمی کنند و به بهشت می روند؟!.

 

جمعیت جهان را در برگرفته ایم نسبت شیعیان به پیروان اهل تسنن ۱ بر ۱۳، و نسبت به جمعیت کل سرتاسر جهان ۱ بر ۵۰ است. به گفته دیگر، در برابر هر پنجاه نفر از باورهای گوناگون، تنها یک شیعه قرار می گیرد. آیا می توان گفت که این ۷۰ نفر کافر و گمراهند، به جهنم می روند، ولی یک نفر شیعه درست فکر می کند، و اهل بهشت است؟!.

بنابراین، دوماه محرم و رمضان که ماههای سوگواری شیعیان است، و هیچ گروه مذهبی دیگر عزادار نیست، ماههای کلاهبرداری و شارلاتانی آخوندها در تحمیر و زردزدایی مردم به شمار می روند. اگر به کتاب های تاریخ اسلام نگاه کنیم که در این مقاله ا

 

مقایسه شیعه و سنی

 

همانطور كه در بالا گفته شد  شمار مسلمانان پیرو مذهب تسنن ۱۰-۱۵ برابر شمار شیعیان است. یعنی از هر ۱۰-۱۵ مسلمان، تنها یک نفر آنان شیعه، و  به طور متوسط ۱۲ نفر دیگر پیرو مذهب تسنن می باشد.این گروه انبوه پیروان مذهب تسنن، ماه محرم را یک ماه عادی و نخستین ماه سال خود می دانند، در این ماه هیچگونه سوگواری، سیاه پوشی، خاک بر سر ریختن، موزیک و سینما و آواز را تعطیل کردن، و مراسم مسخره در روزهای چندش آور تاسوعا و عاشورا، برای حسین وجود ندارد.

 

در ماه رمضان هم گرچه مسلمانان واقعی روزه می گیرند، ولی خیمه شب بازی و مراسم سرتا پاخرافاتی نوزده و ۲۱ رمضان برای کشته شدن علی اجراء نمی کنند. بنابراین، با کمی تعقل و خرداندیشی می توان نتیجه گرفت که محرم و صفر دو ماهی از سالند که آخوندهای جنایتکار، مردم ساده دل و ناآگاه را به گمراهی و فساد می کشانند، و جیب آنان را خالی می کنند.

 

١محرم ٩٥

احسان فتاحي

بابەتی هاوپۆل

بازداشت حکیم محمدپوری، فعال زیست‌محیطی عضو انجمن پاژین بانە

در ادامە بازداشت فعالان کورد در کوردستان ایران، یکی از اعضای فعال انجمن زیست‌محیطی “پاژین” …