دوو شه‌ممه‌ 5 كانونی یه‌كه‌م 2022

يک دختر کُرد دیگر بعد از مورد تجاوز قرار گرفتن خودکشی کرد

یک دختر کُرد دیگر اهل شهر اشنویه بعد از اینکه از طرف یک عضو سپاه پاسداران جمهوری اسلامی مورد تجاوز جنسی قرار گرفت دست به خودکشی زده و جانش را از دست داد.

بنا به گزارش منابع خبری، عصر روز گذشته 14 خرداد ماه یکی از اعضا سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به نام “سلیمان ذرین” بعد از اینکه متوجه می شود که یک دختر اهل اشنویه به نام “سمیه بهرام نژاد” به تنهایی در خانه می باشد, به زود خود را وارد خانه می کند و با اسلحه این دختر را مورد تهدید قرار داده و وی را مورد تجاوز جنسی قرار می دهد.

گفته می شود، این دختر قربانی شده که 21 سال سن داشته است بعد از آنکه مورد تجاوز قرار گرفته است در داخل منزلشان با طناب خود را آویزان کرده و جانش را از دست داده است.

قابل یادآوریست، مدتی پیش نیز در شهر مهاباد و در هتل تارا یک دختر کُرد دیگر به نام “فریناز خسروانی” از طرف یکی از مهره های اطلاعات مورد تجاوز قرار گرفت و به همین دلیل دست به خودکشی زد و جانش را از دست داد و یک موج اعتراضی وسیع کُردستان و بویژه شهر مهاباد را فراگرفت و در این رابطه صدها تن از شهروندان کُرد دستگیر و تا کنون وضعیت تعدادی از آنان نامشخص می باشد.

بابەتی هاوپۆل

زهرا محمدی به پنج سال حبس تعزیری محکوم و پرونده وی به اجرای احکام ارجاع داده شد

انجمن فرهنگی – اجتماعی “نوژین” اعلام کرد پس از طی کردن مراحل قانونی پرونده زهرا …

6 بۆچوونەکان

  1. دختر که خود را کشته و هیچ کسی هم که نمی آید به جرم خود اعتراف کندو جار بزند که من چه کار کردم و شرح ما وقع این بوده !، پس چه کسی این حادثه را نقل کرده ؟

  2. سایت های کردی هم آبروی خودشون و هم کردها را حسابی بی باد دادند! داستان مهاباد که معلومه و فیلمش هم موجوده. قتلی هم در کار نبوده و دختره بعد از رابطه جنسی با کارمند اداره گردشگری خواسته از دزست پدر مادرش در بره که افتاده مرده شما هم مثل دلقک ها شدین آلت دست! این داستان از بس بی سرو ته هست که میشه فقط بهش خندید!
    البته در پست بودن مامورین سپاه و اداره اطلاعات شکی نیست. ولی اینها به گرد پای تروریست های پژاک و پ ک ک هم نمیرسند که زنان را فقط برای ارضای میل جنسی در بین خودشون استخدام می کنند (به نقل از یک دختر 16 ساله که مورد سو استفاده جنسی تروریست های پ ک ک بوده).

  3. جناب نام! من ایرانی ام.کردها ایرانی ترین اند.اینجا کشورشان است.حتی اگر این اخبار ذره ای درست باشند باید پوست آن متجاوز را زنده زنده کند.اگر مساله آن خانم در هتل شخصی بوده به ما ربطی ندارد اما در موارد غیر شخصی ملت باید از هموطنشان حمایت کنند.یعنی چه که اینگونه حرف می زنید؟! کرد نباشد ایران معنی ندارد. شما را به خدا کمی ملی فکر کنید.من نمی دانم این سایت به کجا وابسته است و کیست برایم مهم نیست که بدانم اما بگویم که وقتی می دیدم داعش جنایتکار در کردستان عراق که هموطنان کردتبار ما آنجا هستند و به خاطر خیانت عده ای وطن فروش آن جنایت را لمس می کردند به خدا شبها آرام وقرار نداشتم.بعید نیست که این کثافتکاری های تجاوز هم برای آشوب منطقه وحاکمیت بخشیدن به داعش باشد مثل روزگار ساسانیان که برخی زمینه را برای حاکمیت پدران همین داعش بر سرزمین ما حاکم کردند اما به هرحال تجاوز به کرد و کردستان تجاوز به ایرانی ترین ایرانیان است.کاش حکومت ما کمی خردمند بود و کرد وکردستان را بیش از اینها عزیز می داشت. خاک برسرشان که قدر آنها را که باید بدانند نمی دانند و پولها را در امثال عربستان خرج می کنند تا به فرزندانشان تجاوز شود در حالی که بارهای بسیاری در بهشت کردستان بر زمین مانده است.درود بر شرف هم میهنان کردم.درود بر آزادگی هم میهنان بلوچم.درود بر شرافت هم میهنان خراسانی ام.درود بر همه ایرانیانی که خاک ایران برایشان ناموس است حالا از هر دین ومذهبی که باشند. درود بر ایران وننگ بر متجاوزان.

  4. شماها هم یک مشت کس خل کامل هستید. مرد نا حسابی موضوع هتل تارا مهاباد که با انتشار فیلمهای مدار بسته کاملا روشن شد، پس لطفا الکی ننه من غریبم بازی در نیارید.

وەڵامێک بنووسە

پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە .

ئەم ماڵپەڕە لە ئەکیسمێت بۆ کەمکردنەوەی هەرزە واڵە و سپام سوود دەگڕێ. فێربە چۆن زانیاری بۆچونەکانت ڕێکدەخرێت.