چوار شه‌ممه‌ 1 كانونی یه‌كه‌م 2021
ماڵەوە / فارسی / کشته شدن یک عضو دیگر سپاه پاسداران در شهر ارومیه

کشته شدن یک عضو دیگر سپاه پاسداران در شهر ارومیه

یکی دیگر از اعضای بومی سپاه پاسداران در یکی از روستاهای مناطق مرزی ارومیه توسط افراد مسلح ناشناسی کشته شد.

به گزارش ماف نیوز، ساعت ۱۰ امشب ۲۹ شهریورماه سال ۱۳۹۴ خورشیدی، یکی از اعضای مسلح سپاه پاسداران در روستای دیزج مرگور ارومیه به نام “حسین پوری” معروف به حسین بریوان، از سوی افراد مسلح ناشناسی مورد سوء قصد قرار گرفته و جان خود را از دست داد.

وی که اصالتا از اهالی روستای فلکان بوده و از ۱۰ سال پیش ساکن محله‌ی “خیری‌آباد” روستای دیزج مرگور ارومیه بود، امشب، در حمله‌ی افراد ناشناسی جلوی درب خانه‌ی خود در این روستا کشته شد.

در این گزارش آمده است: افراد مسلح ناشناس، بعد از شلیک به سمت وی، این عضو سپاه پاسداران را به قتل رسانده و از محل متواری شده‌اند.

پیشتر این فرد از سوی نیروی انتظامی شهرستان به اتهام سرقت از انبار مهمات “تیپ زیوه” بازداشت شده اما با وساطت سپاه پاسداران، آزاد گردیده بود.

پیشتر و در روز سه‌شنبه ۲۰ مردادماه سال ۱۳۹۴ خورشیدی هم یکی از سرکردگان بسیجی به نام “تیجر مزدگیر” از اهالی روستای “انبی” در منطقه‌ی مرگور ارومیه از سوی افراد مسلح ناشناسی کشته شده بود.

شب ۴ شهریورماه سال ۱۳۹۴ خورشیدی نیز “حسن علی‌پور” از اعضای ستاد خبری اداره‌ی اطلاعات در شهرستان بوکان از سوی افراد مسلح ناشناسی مورد سوء قصد قرار گرفته و جان باخته بود.

تاکنون مسئولیت این حملات را هیچ فرد، گروه و یا سازمانی بر عهده نگرفته است.

بابەتی هاوپۆل

آزادی کارو کریمی تودیع قرار وثیقه در ارومیه

کارو کریمی شهروند بازداشتی اهل سنندج با تودیع قرار وثیقه از یکی از بازداشتگاههای امنیتی …